Personal Trainer - Yayla Fitness | Power Gym

Personal training; yani kişiye özel antrenman; yani sadece size özel. Eğer bir Personal Trainer’ınız var ise spora olan bakış açınız büyük ölçüde değişecektir. Personal Trainer’ın sizi yönlendirmedeki kabiliyeti, kendinizdeki potansiyelin farkına varmanızı sağlayacaktır. Bu da yaptığınız sporu daha etkin yapmanıza olanak sağlayarak, hedeflerinize hızlı ulaşmanıza yarayacaktır. Bunun yanı sıra bilinçli yapılan spor, sakatlanmaların da önünde büyük engeldir. Yani Personal Trainer ile çalışmanız direkt olarak siz ve sağlığınız ile ilgilidir.

Hala “Personal trainer ile çalışmaya gerçekten gerek var mı?” diyorsanız sizi şöyle alalım:
İhmallerin önüne geçersiniz
Bir partner veya Personal Trainer ile çalışmadan, motivasyonunuzu yüksek tutmak ve antrenmanda süreklilik sağlamak gerçekten zordur. Personal Trainer sizinle, birebir iletişimde olduğu ve sizi takip ettiği için sporu ihmal etmenizin önüne geçecektir. Bu sayede sistemli bir şekilde antrenmanlarınızı yaparak istenen sonuçlara ulaşıyor olacaksınız.

En yüksek performansları gösterirsiniz
Personal Trainerlar programınızı, potansiyelinizin maksimum derecede açığa çıkması için oluştururlar. Kişisel olarak bir antrenman yaptığımızda doğal olarak kendimizi zorlamayacak ve kendimizi rahat hissettiğimiz antrenmanlar yaparız. İyi bir Personal Trainer, sizi sakatlamayacak şekilde sınırlarınızı zorlar ve tam verim almanızı sağlar.
Her zaman size özel bir program vardır Personal Trainer’ın yazacağı program sadece size özel olur. Var olan durumunuzu, gelişmenizi, eksiklerinizi ve artılarınızı göz önünde bulundurarak programınıza şekil verir. Yani bilgisi, deneyimi ve gözlemi ile sizi sizden daha iyi tanır. Her şey size özel olduğu için en kısa vadede hedefinize ulaşırsınız.
Sadece vücudunuz değil, siz de yeni şeyler öğrenirsiniz Hedeflerinize doğru emin adımlarla yürürken, vücudunuzu şekle sokmak için öğrendiğiniz her şey aslında spora olan hakimiyetinizi arttır. Yani spor ile ilgili yeni bilgiler edinirsiniz.

Motivasyonunuz büyük ölçüde artar
Personal Trainer ile çalışmak motivasyonunuzu büyük ölçüde arttırır. Sizi bir sisteme ve programa sokmasından kaynaklı olarak, spordan aldığınız zevk iki katına çıkacaktır. Çünkü sizin yerinize sizi düşünen birisi vardır.
Beklenmedik durumlar için esnek antrenman zamanlarına ve programlara sahipsinizdir
Eğer bir Personal Trainer ile çalışıyorsanız ve beklenmedik bir durum yaşadıysanız, çalışma saatleri size göre şekillenir; aynı şekilde programınız da… Profesyonelden yardım almak her zaman iyidir Personal Trainerlar bu alanda eğitimler almış sertifikalı kişilerdir.

Bu bilgi ve deneyim doğrultusunda sizi hedefinize en kısa ve etkili yoldan götürmeyi amaçlarlar. Amacınız her ne olursa olsun bir profesyonelden destek almak her zaman en etkilisidir. Yaptığınız spor hakkında yeni şeyler öğrenip, kendinizi geliştirmek oldukça önemlidir. Fakat yeni bilgiler edindiğiniz bilgi kaynakları her zaman kapsamlı ve doğru olmamaktır. Bu evrede bir profesyonelin yardımını almak sizi en doğru sonuca ulaştıracaktır.

Beslenme programı ile egzersiz programınız birbirini tamamlar Çoğu zaman antrenman programı ile beslenme programı örtüşmemektir. Eğer bölgesel bir çalışma veya ulaşmak istenen bir hedef var ise burada beslenme programının önemi iki katına önemli olur. Bu yüzden eğer bir profesyonel ile çalışıyorsanız egzersiz programınızı destekleyici bir beslenme programına sahip olursunuz. Çok daha güvenli çalışırsınız
Bir Personal Trainer ile çalışarak yanlış yapılan bir egzersizin neticesinde doğacak sakatlığın önüne geçersiniz. Bu da sporunuzu daha verimli yapmanızı sağlar

 

POWER GYM YAYLA

Ferit SelimPaşa Cad. Fındık Sok. No:18, Bahçelievler, İstanbul

POWER GYM ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta İçi : 07.00 - 01.00
Hafta Sonu : 09.00 - 22.00

TEMASTA OL

Üst düzeyde kesintisiz performans istiyorsan çevrim içi ol ve bizi takip et.
ADRESİMİZPower Gym Yayla
Siyavuşpaşa Mah. Fındık Sk. No:18 / 1, 34182 Bahçelievler - İstanbul
TEMASTA OLSosyal bağlantılar
Üst düzeyde kesintisiz performans istiyorsan çevrim içi ol ve bizi takip et.

© Copyright | Power Gym | Web Design‎ kesfedil.com

© Copyright | Power Gym | Web Design‎ kesfedil.com