Vucüt Ölçümü - Yayla Fitness | Power Gym

Yalnızca kiloyu bilerek, boy ile hesaplama yapmak yeterli bir analiz değildir. Vücudun detaylı olarak analiz edilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle Power GYM içerisinde kişilere vücut analizi yapılabilmektedir. Böylece hangi bölgenizde ne kadar yağ oranınız veya ne kadar kas oranınız varsa ortaya çıkabilmektedir. Çıkan değerler doğrultusunda kişilere profesyonel olan eğitmenler tarafından spor programları hazırlanmaktadır.

İstenilen hedefe daha hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi açısından vücut analizi yaptırmak oldukça önem taşımaktadır. Bilinenin aksine, kilolu olmak ve yağ oranının fazla olması aynı anlama gelmemektedir. Bunun net bir şekilde belirlenebilmesi için vücut analizinin yapılmasına ihtiyaç vardır. Ölçüm cihazları vücut ile ilgili detaylı bilgileri kişilere hızlı bir şekilde sunabilmektedir.

Vücut Analizlerinde Düzenli Ölçümler

Doğru bölgelere spor programları uygulanması için öncelikli olarak düzenli ölçümler yapılması gerekmektedir. Ortaya çıkan sonuçlar neticesinde doğru hedefler üzerinde çalışabilirsiniz. Kişilerin sağlığı ve vücut formları dikkate alınarak programlar hazırlayan eğitimcilerin bulunduğu Power GYM vermiş olduğu ücretsiz vücut analizi hizmeti sayesinde insanları bu konuda bilgilendirmektedir. Spora başlamadan önce, bireyin kendi vücudu hakkında bilgi sahibi olması da oldukça faydalıdır.

POWER GYM YAYLA

Ferit SelimPaşa Cad. Fındık Sok. No:18, Bahçelievler, İstanbul

POWER GYM ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta İçi : 07.00 - 01.00
Hafta Sonu : 09.00 - 22.00

TEMASTA OL

Üst düzeyde kesintisiz performans istiyorsan çevrim içi ol ve bizi takip et.
ADRESİMİZPower Gym Yayla
Siyavuşpaşa Mah. Fındık Sk. No:18 / 1, 34182 Bahçelievler - İstanbul
TEMASTA OLSosyal bağlantılar
Üst düzeyde kesintisiz performans istiyorsan çevrim içi ol ve bizi takip et.

© Copyright | Power Gym | Web Design‎ kesfedil.com

© Copyright | Power Gym | Web Design‎ kesfedil.com